• اصفهان - شهرک صنعتی امیرکبیر - خیابان عطاالملک - فاز 1 - شماره 654
  • 03133878952

ساخت قطعات و تجهیزات استراتژیک صنایع نفت

استفاده از به روزترین چاپگرهای سه بعدی

پیشرو در خدمات فنی مهندسی


شرکت پایدار تجهیز پارسیان ، پیشتاز در ارائه خدمات فنی و مهندسی ، خدمات وایرکات

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

ارسال شده توسط paydarnew

دسته بندی ساخت قطعات

شناسنامه فنی

قطعات يدكي صنايع بزرگي همچون صنعت نفت كه داراي حجم وسيع دستگاهها و تجهيزات بوده و اين تجهيزات به طور دايم در حال كار كردن هستند، در معرض استهلاك مداوم مي باشند.براي اينكه روند كاركرد دستگاهها دچار مخاطره نشود براي اين صنايع انبارهاي قطعات يدكي مجهز و كاملي تعبيه و اختصاص داده شده است. ازآنجاييكه عمده تجهيزات موردنيازاين صنايع ازكشورهاي خارجي تهيه مي شودقطعات يدكي موردنياز نيز از همان كشورها خريداري مي گردد.

اين در حاليست كه با توجه به بررسي هاي انجام شده ،مشخص شده است كه امكان ساخت بسياري از قطعات مورد استفاده در صنایع نفت، گاز ،پتروشيمي، نیروگاهی، فولاد، سیمان و … در داخل كشور وجود دارد.اقدام به ساخت اين قطعات در داخل كشور مزاياي فراواني از قبيل صرفه جويي ارزي، قيمت تمام شده پايين ترنسبت به محصولات خارجي باحفظ كيفيت، صرفه جويي در زمان و مواردي از قبيل اشتغال زايي را دارد. البته اين بدان معنا نيست كه صنايع داخلي در تمامي موارد مي توانند اقدام به ساخت قطعات نمايند.

زيرا در بسياري از موارد خريد از خارج به صرفه تر است و اقدام به ساخت درداخل تنها اتلاف هزينه ووقت مي باشد. هدف از تهیه شناسنامه فنی استخراج تكنولوژي توليد قطعات و سپس طبقه بندي نرم افزاري اطلاعاتي مي باشدكه به واسطه این اطلاعات، امكان ساخت این قطعات درداخل كشوربوجود آمده واز لحاظ اقتصادي نيزمقرون به صرفه باشند. استقرار تيمی متخصص در زمينه ساخت و توليد به همراه تجهيزات منحصر به فرد نقشه برداری و تست در شرکت پایدار تجهیز پارسیان، اين امكان را براي كليه واحدهاي صنعتی فراهم مي نمايدتا خدمات مشاوره اي اين تيم ونيزخدمات مربوط به درخواست هايي نظير تهيه نقشه ساخت و يا انجام تستهاي متالورژيكي با دقت بالا را در اسرع وقت دريافت نمايند
این دستگاه که دارای دو عدد دوربین و یک عدد پرژکتور از سری لنزهای اشنایدر آلمان می باشد بصورت آزاد با چرخیدن حول قطعه کار می تواند ابعاد برداری دقیق و با سرعت انجام دهد و ابری از نقاط قطعه کار سه بعدی مورد نظر را در محیط نرم افزاری خود ظاهر کند. لازم به ذکر است وضوح تصویر این دستگاه ۱٫۴M می باشد به این معنی که در هر اسکن، یک میلیون و چهارصد هزار نقطه برداشت می کند و همچنین با تغییر زوایای دوربین بین ۱۰-۲۵ درجه می توان به ابعاد عمق سوراخها و شکاف ها دسترسی پیدا کرد.

مهندسي معكوس

روند ساخت و توليد در كشورهاي صنعتي جهان به روش مهندسي مستقيم بدين منوال مي باشد كه ابتدا با توجه به شرايط محيطي و مواردي كه از محصول انتظار مي رود طرح اوليه ساخت تهيه مي شود و فعاليتهايي كه بر مبناي اين طرح صورت مي گيرد به ساخت منتهي مي گردد. روشن است كه در كشورهاي در حال توسعه كه در پي قافله صنعت جهان راه مي پيمايند ساخت و توليد مطابق استانداردهاي جهاني امري است كه در دستور كار آنها قرار گرفته است كه البته نائل آمدن به اين هدف با روشي غير از روشهاي متداول در كشورهاي صنعتي دنبال مي شود.

بدين معني كه بجاي ارائه طرح اوليه كه مستلزم تحقيقات گسترده و هزينه هاي هنگفت مي باشد نوعي مشابه سازي از محصول نهايي جايگزين مي گردد. ازآنجاكه دراين روش بجاي رسيدن ازطرح به محصول، ازمحصول طرح اوليه آشكارمي گرددآنراروش مهندسي معكوس نامگذاري نموده اند .مهندسي معكوس و طراحي مجدد در واقع ميانبري است در ساخت، كه در صورت اجراي آن با روشهاي كنترل شده كشورهاي در حال توسعه مي توانند فاصله خود راباكشورهاي صنعتي كمتركنند. راهي كه كشورهاي آسياي جنوب شرق از آن بهره برده اند و به نتايج قابل قبولي دست يافته اند.

اينك مهندسي معكوس به عنوان يكي ازروشهاي معتبرساخت درجهان صنعت مطرح شده وبراي توسعه و گسترش آن وجه آكادميك مهندسي معكوس مورد توجه قرار گرفته تا آنجا كه اخيراً در بسياري از دانشگاههاي معتبر جهان رشته هايي تحت همين عنوان تدريس مي گردد.شرکت پایدار تجهیز پارسیان با در اختیار داشتن نیروهایی مجرب و کارآزموده با تخصصهای مرتبط از قبیل متالورژی، مکانیک و صنایع، در زمینه خدمات مهندسی معکوس تاکنون فعالیتهای ارزشمندی برای صنایع مختلف کشور انجام داده است.

 

خدمات وایرکات

شرکت پایدارتجهیز پارسیان آماده ارائه کلیه خدمات وایرکات و CNC میباشد. خدمات برشکاری با پیشرفته ترین دستگاه وایرکات در بزرگترین ابعاد ممکن ۵۰۰*۶۳۰*۸۰۰ میلی متر با قابلیت برش کاری در چهار مرحله و با کیفیت سطح ۰٫۸ میکرون و حداکثر برش ۱۶۰ میلی متر مربع در دقیقه.

 

خدمات فنی و مهندسی ، خدمات وایرکات

خدمات OPTIC با استفاده از دوربینهای پیشرفته و مدرن Rexcan III

با توجه به پرتابل بودن این دوربین، امکان تهیه نقشه از قطعات بدون محدودیت در ابعاد  و اندازه ها و در محل مورد نظر وجود دارد.
طراحی و ساخت قطعات و تجهیزات
تهیه نقشه های ساخت از قطعات صنعتی( بدون محدودیت ابعادی و با دقت بسیار بالا با استفاده از دوربینهای پیشرفته و پرتابل اپتیکال )

 

 

خدمات فنی و مهندسی ، خدمات وایرکات

خدمات ماشینکاری سبک و سنگین

خدمات فنی و مهندسی ، خدمات وایرکات
خدمات فنی و مهندسی ، خدمات وایرکات
خدمات فنی و مهندسی ، خدمات وایرکات

 

ساخت انواع تجهیزات دوار و ماشینری صنایع نفت و گاز

خدمات فنی و مهندسی ، خدمات وایرکات
خدمات فنی و مهندسی ، خدمات وایرکات
خدمات فنی و مهندسی ، خدمات وایرکات
خدمات فنی و مهندسی ، خدمات وایرکات
خدمات فنی و مهندسی ، خدمات وایرکات

ساخت انواع تجهیزات مخابراتی

خدمات فنی و مهندسی ، خدمات وایرکات
خدمات فنی و مهندسی ، خدمات وایرکات
خدمات فنی و مهندسی ، خدمات وایرکات
images (4)

 

ساخت و نصب انواع قطعات و تجهیزات صنایع نفت و گاز ، فولاد، سیمان

 

 

download (3)download (4)download (6)images (4)images (8)imagesindex.php@option=com_datsogallery&itemid=45&func=wmark&mid=56index.php@option=com_datsogallery&itemid=45&func=wmark&mid=84index.php@option=com_datsogallery&itemid=45&func=wmark&mid=93


اشتراک گذاری