درباره ما

درباره شرکت

شرکت پایدار تجهیز پارسیان ،.P.T.P co، در زمینه ساخت، تهیه وتامین انواع قطعات و تجهیزات صنعتی و همچنین روانکارهای مورد نیاز صنایع مختلف، با تشکیل تیم فنی و مهندسی از متخصصان مجرب فعالیت مینماید.

 شرکت در ابتدا فعالیت خود را در زمینه، مهندسی معکوس و ساخت قطعات ، مجموعه های مختلف صنعتی شروع نمود سپس در کنار ارائه خدمات مهندسی ، با تامین انواع روانکارهای مورد نیاز ، صنایع مختلف کشور در این راستا نیز  فعالیت خود را گسترش داده و با توجه به امکانات موجود و تجارب حاصل شده در سالهای اخیر، صنایع مهمی از جمله نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع نیروگاهی ، غذائی و شیمیائی در لیست مشتریان این شرکت قرار گرفته اند.

این شرکت با توجه به تجارب ارزشمند کارشناسان خود و همچنین استفاده از امکانات پیشرفته و به روز نرم افزاری و سخت افزاری موجود در کارگاهها و مجموعه های همکار و زیر گروه خود در راستای اجرای پروژه های مختلف صنعتی گام برداشته و همچنین با توجه به پیچیدگیهای تامین مواد اولیه مورد نیاز و همینطور در پاسخگوئی به نیازهای مختلف صنایع کشوردر زمینه  قطعات، تجهیزات و روانکارهای خاص صنعتی، اقدام به توسعه بخش بازرگانی خود  نموده است.

هم اکنون با هدف افزایش ارائه خدمات به صنایع با تولید  کنندگان  و سازندگان  معتبر خارجی همکاری جدی مینماید و با تکیه بر تحقیقات بازار، مهندسی معکوس ، ارتقای فن آوری  و مدیریت کیفیت در طراحی ساخت، و ارائه خدمات بازرگانی، شرکت پایدار تجهیز پارسیان همراه با شرکتها و سازندگان وابسته و همکارخود، برنامه های توسعه خود را با جدیت برای آبادانی ایران عزیز دنبال مینماید.

شركت در يك نگاه

شرکت پایدار تجهیز پارسیان در زمینه ساخت، تهیه وتامین انواع قطعات و تجهیزات صنعتی و همچنین روانکارهای مورد نیاز صنایع مختلف، با تشکیل تیم فنی و مهندسی از متخصصان مجرب فعالیت مینماید.

شرکت در ابتدا فعالیت خود را در زمینه، مهندسی معکوس و ساخت قطعات ، مجموعه های مختلف صنعتی شروع نمود سپس در کنار ارائه خدمات مهندسی ، با تامین انواع روانکارهای مورد نیاز ، صنایع مختلف کشور در این راستا نیز  فعالیت خود را گسترش داده و با توجه به امکانات موجود و تجارب حاصل شده در سالهای اخیر، صنایع مهمی از جمله نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع نیروگاهی ، غذائی و شیمیائی در لیست مشتریان این شرکت قرار گرفته اند

این شرکت با توجه به تجارب ارزشمند کارشناسان خود و همچنین استفاده از امکانات پیشرفته و به روز نرم افزاری و سخت افزاری موجود در کارگاهها و مجموعه های همکار و زیر گروه خود در راستای اجرای پروژه های مختلف صنعتی گام برداشته و همچنین با توجه به پیچیدگیهای تامین مواد اولیه مورد نیاز و همینطور در پاسخگوئی به نیازهای مختلف صنایع کشوردر زمینه  قطعات، تجهیزات و روانکارهای خاص صنعتی، اقدام به توسعه بخش بازرگانی خود  نموده است

هم اکنون با هدف افزایش ارائه خدمات به صنایع با تولید  کنندگان  و سازندگان  معتبر خارجی همکاری جدی مینماید و با تکیه بر تحقیقات بازار، مهندسی معکوس ، ارتقای فن آوری  و مدیریت کیفیت در طراحی ساخت، و ارائه خدمات بازرگانی، شرکت پایدار تجهیز پارسیان همراه با شرکتها و سازندگان وابسته و همکارخود، برنامه های توسعه خود را با جدیت برای آبادانی ایران عزیز دنبال مینماید

منشور اخلاقی شرکت

ما كاركنان شركت پایدار تجهیز پارسیان به عنوان بخشی از جامعه صنعتی كشور عزیزمان ایران كه در عرصه مهندسی و بازرگانی فعالیت می نماییم، با علم به اینكه حداكثر بهره برداری بهینه از سرمایه های موجود و توسعه آن در شركت پایدار تجهیز پارسیان در بهبود كیفیت موثر است، بدینوسیله خود را به بهترین رفتار اخلاقی و حرفه ای زیرملزم می نماییم :

وظیفه خود می دانیم كه در تعاملات خود اخلاق را اصل قرارداده و صرف نظر از همه تفاوتها با انصاف، عدالت و احترام با همكاران و ذینفعان رفتار مینماییم.
به قوانین، مقررات و الزامات ایمنی، بهداشتی و زیست محیطی پایبند بوده و از عوامل و فعالیتهایی كه ممكن است جامعه یا محیط را به خطر بیفكند پرهیز می نماییم.
در بیان ادعاها و یا برآوردهایمان، صادق و واقع بین بوده و به انجام تعهداتمان وفادار خواهیم بود .
به اصول سه گانه نظامهای مدیریت كیفیت یعنی بهبود مستمر، مشاركت كاركنان و رضایت مشتری پایبند بوده و در جهت ارتقاء آن كوشا هستیم .
همواره در جهت افزایش آموخته ها، بهبود نگرش و پرورش مهارتهای خویش می كوشیم و در همه زمینه ها خلاقیت و نوآوری را سرلوحه اندیشه خود قرار می دهیم، پذیرای نقد صادقانه بوده، خطاهایمان را می پذیریم و در اصلاح آنها می كوشیم .
همواره كوشش می كنیم احساس مسئولیت، حسن نیت و تعهد كاری را در انجام وظایف خود نسبت به اهداف و خط مشی سازمان، همكاران و ذینفعان حفظ نماییم و آنرا ارتقاء بخشیم .
با تلاش پیوسته توانایی و شایستگی کاری خود را ارتقاء می دهیم و با آگاهی کامل از دانش لازم و تکیه بر تجربیات وظایف محوله را می پذیریم.
رازداری و امانت داری را در انجام وظائف و مسئولیتهای محوله تکلیف و وظیفه خود می دانیم.
با تکیه بر اصل مشتری مداری و در جهت پاسخگویی مناسب به مشتری، شنونده ای صبور و راهنمایی دقیق و امید بخش هستیم.
همیاران و همکاران را در اجراء این منشور اخلاقی یاری می رسانیم و ازآنها در پیروی از این منشور حمایت می كنیم .

آرم شرکت

از آنجائیکه همیشه ساختار کروی و کلا مدور پایدار ترین نوع طراحی در مهندسی شناخته شده است و همچنین با توجه به نام شرکت، پایدار تجهیز پارسیان، فرمت کلی آرم شرکت بصورت گرد طراحی شده و خطچین کردن آن نیز نمادی از چرخ دنده به عنوان سمبل صنعت و تولید را در ذهن تداعی خواهد کرد.

همچنین سه خط در سمت راست آرم به عنوان شعله که نماد صنعت نفت به حساب می آید در داخل طرح چرخدنده، بیانگر حمایتهای صنعت از صنایع نفت میباشد.  در مجموع سعی شده است آرم شرکت بیانگر نوع فعالیت و اهداف شرکت باشد.حروف P.T.P  که حروف اول نام شرکت به انگلیسی میباشد نیز در آرم گنجانده شده است.

logo edit

چشم انداز و ماموریت

چشم انداز شرکت

شرکت پایدار تجهیز پارسیان ، P.T.P co، با اتکا به توانمندی و سرآمدی نیروی انسانی خلاق و همچنین تنوع بخشی به فعالیتهای مهندسی ساخت و خدمات بازرگانی خود، تلاش میکند تا شرکتی پیشتاز در این زمینه ها بوده و با ارتقاء استانداردها و کنترل کیفی خدمات خود پیشتاز رقابت با شرکتهای خارجی باشد.

ماموریت شرکت

شرکت پایدار تجهیز پارسیان،P.T.P co، ارائه کننده خدمات فنی و مهندسی و بازرگانی محصولات صنعتی و شیمیائی مطابق با بالاترین استانداردهای روز دنیا، فعالیتهای خود را ادامه داده و  سعی در گسترش آنها دارد.

اهداف کلان استراتژیک
  • مشتری مداری، انعطاف پذیری و افزایش توان کسب و کار
  • نقش ویژه در ارائه خدمات فنی ومهندسی و بازرگانی در عرصه صنایع کشور
استراتژیهای شرکت
  • تقویت توان طراحی، ساخت و توسعه مدیریت بازاریابی و فروش
  • تنوع بخشی در ساخت محصولات صنعتی و ارائه خدمات بازرگانی
  • ارتقای سطح دانش فنی و بازرگانی با همکاری نیروی انسانی و شرکتهای توانمند دانش بنیان
  • ارتقای سطح پاسخگوئی به نیاز مشتریان