شرکت پایدار تجهیز پارسیان ، پیشتاز در صنعت پرینت سه بعدی

این شرکت با مجهز بودن به مدرن ترین و پیشرفته ترین دستگاه های پرینتر و اسکنر سه بعدی ساخت شرکت ۳D Systems آمریکا ( بزرگترین شرکت سازنده پرینترهای سه بعدی در دنیا ) ، آماده ارائه خدمات به صنایع مختلف با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان می‌باشد.

شرکت پایدار تجهیز پارسیان به عنوان بزرگترین مرکز نمونه سازی سه بعدی در اصفهان مفتخر است با مجهز بودن به جدیدترین و به روز ترین دستگاه های اسکن و چاپ سه بعدی ، به ارائه خدمات به مشتریان عزیز سراسر کشور بپردازد.

LOGO neveshtari

شرکت پایدار تجهیز پارسیان ( PTP.Co ) کار خود را در زمینه ارائه خدمات ساخت ، تولید و عرضه قطعات و تجهیزات صنعتی برای صنایع مختلف با دراختیار داشتن یک تیم فنی و مهندسی و کارشناسان خبره آغاز کرد. در ابتدا  این شرکت فعالیت خود را در زمینه های مهندسی آغاز کرده و به کمک در چرخه تولید مجتمع های مختلف صنعتی کشور پرداخت. با توجه به امکانات موجود و تجارب به دست آمده در سال های اخیر سال، از صنایع بزرگ مانند نفت، گاز،پتروشیمی، برق ، مواد غذایی و مواد شیمیایی میتوان به عنوان مشتریان این شرکت یاد کرد.

با توجه به تجارب ارزشمند مدیران و کارشناسان این شرکت در مدیریت بسیاری از صنایع بزرگ نفت و پتروشیمی درکشور ، به عنوان مدیران ارشد، و همچنین نیاز مبرم به استفاده از امکانات پیشرفته و به روز در نرم افزار و سخت افزار، قابل استفاده در کارگاه های آموزشی ، این شرکت گامی رو به جلو در جهت همکاری تازه با صنایع مختلف کشور برداشته است.

 

3DS-Nylon-for-CubePro

 

شرکت پایدار تجهیز پارسیان با استفاده از تیمی خبره و کارآزموده ، اقدام به ارائه خدمات اسکن و چاپ سه بعدی به صنایع مختلف سراسر کشور میکند.این شرکت با مجهز بودن به مدرن ترین و پیشرفته ترین دستگاه های پرینتر و اسکنر سه بعدی ساخت شرکت ۳D Systems آمریکا ( بزرگترین شرکت سازنده پرینترهای سه بعدی در دنیا ) آماده ارائه خدمات زیر میباشد :

  • ساخت انواع قطعات صنعتی و مدل های ریخته گری از جنس پلاستیک ABS و نایلون و بالاترین دقت ممکن برای صنایعی همچون صنایع پالایشگاهی ، پتروشیمی ، صنایع برق ، صنایع غذایی و …
  • ساخت انواع ماکت های معماری با تمام جزییات و با بالاترین دقت و با قابلیت چاپ همزمان سه رنگ
  • مجسمه سازی ؛ تهیه مدل سه بعدی اشخاص به وسیله دستگاه های اسکنر سه بعدی و ساخت مجسمه با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان
  • ارائه خدمات اسکن سه بعدی در محل و تهیه نقشه ساخت و قطعات سه بعدی با دقت بالا تحت عنوان دفترچه های فنی
  • تهیه نقشه و ساخت قطعات آسیب دیده لوازم خانگی

 

مشخصات دستگاه های پرینتر سه بعدی شرکت پایدارتجهیز پارسیان