پایدار تجهیز پارسیان تنها نماینده رسمی پرینتر سه بعدی شکلات در ایران

شرکت پایدار تجهیز پارسیان با افتخار بعنوان اولین وتنها نمایندگی رسمی شرکت Choc Edge انگلستان ، متشکل از تیم تحقیقاتی دانشگاه Exeter ، پرینترهای شکلات را برای تبدیل تصویر ذهنی شما به طعم هایی دلچسب به ارمغان آورده است .

اولین روزهای سال ۲۰۱۱ بود که خبر ساخت پرینتر سه بعدی شکلات و غذا بصورت تنها یک مدل آزمایشی در دنیا غوغائی بپا کرد ،تجربه ای جدید از سهولت در پخت و پز به همراه بالاترین کیفیت ، نوید از تحولی جدید در دنیای خوراکی ها می داد. حالا تنها کاربرد تکنولوژی پرینترهای سه بعدی ساخت و تولید انواع قطعات فلزی و پلاستیکی نبود. هم اکنون لحظه ای تصور کنید بهتر نبود که به جای بوی پلاستیک یا تولیداتی از جنس فلز یا پلاستیک ، کار با پرینتر اتاق را مملو از بوی معجون های شیرین و خوشمزه می کرد؟ نظرتان درباره بوی شکلات چیست؟ و یا اینکه کارتریج های این پرینتر را با شکلات پر کنید و ابزارهای سه بعدی خوشبو و خوشمزه ای چاپ کنید!

 

پایدار تجهیز پارسیان تنها نماینده رسمی پرینتر سه بعدی شکلات در ایران

 

هدیه دادن تصویری شکلاتی از سیمای کسانی که دوستشان داریم بصورت سه بعدی، تبدیل لحظات بیاد ماندنی بصورت مجسمه ای از شکلات بر روی کیک تولد یا عروسی و یا حتی به شکل ساده تر، چاپ یک خرگوش کوچولوی شکلاتی که می تواند عصرانه خوشمزه ای برای میهمان ویژه تان باشد. هم اکنون تمامی این تصاویر به واقعیت تبدیل شده است ، تصاویری از انواع طعم هایی دلخواه به همراه طرح هایی دلخواه شرکت پایدار تجهیز پارسیان با افتخار بعنوان اولین وتنها نمایندگی رسمی شرکت Choc Edge انگلستان ، متشکل از تیم تحقیقاتی دانشگاه Exeter ، پرینترهای شکلات را برای تبدیل تصویر ذهنی شما به طعم هایی دلچسب به ارمغان آورده است .

این شرکت فعالیت های خود را حوزه ی فناوری پیشرفته ی پرینتر های سه بعدی در مدل های مختلف صنعتی از سال ۱۳۹۳ آغاز و هم اکنون سعی بر این دارد تا با استفاده از بالاترین تکنولوژی روز دنیا گامی مهم در پیشرفت ارائه خدمات در حوزه ی صنعت پرطرفدار شیرینی و شکلات ایران بر دارد .

معرفی پرینتر سه بعدی شکلات چاک ۲ +

 

با بهره گیری از یک فرایند افزایشی از لایه ابتدایی ، پرینتر سه بعدی شکلات چاک ۲ این امکان را به شما میدهد تا یک طرح خلاقانه شکلاتی در سایز کوچک و وزن بسیار کم تولید کنید. این دستگاه برای فروشندگان شکلات ، آشپزها ، صنعتگران حوزه غذا و شرکت های بازاریابی و هرکسی که به دنبال ساخت ایده های خلاقانه خود با یکی از محبوب ترین مواد خوردنی یعنی شکلات میباشد ، بسیار مناسب است.

این قطعا روشی بسیار جدید و جذاب برای بالا بردن تعداد مخاطب در هر حرفه خواهد بود پرینتر سه بعدی شکلات چاک ۱ و ۲ حول ایده های باور پذیر تر کردن صنعت پرینت سه بعدی برای عموم جامعه و با تلفیق تکنولوژی پرینت سه بعدی با ماده ای که تقریبا همه عاشق آن هستند ، شکلات ، شکل گرفت. نسل سوم این پرینترهای سه بعدی شکلات با همان دید و اینبار با درک عمیق تری از بازار شکلات طراحی و ساخته شد . این روشی ایده آل برای ساخت لوگو ، اشکال دو و سه بعدی نسبتا پیچیده ، هدایا شکلاتی برای مهمانان یک کارخانه و یا مهمانان یک مهمانی ، ویا هر تولید کننده ای است که به دنبال بالا بردن استقبال از کالای قابل ارائه خود است. با علم مهندسی به کار برده شده در این طراحی ، پرینتر سه بعدی شکلات چاک ۲+ نه تنها یک دستگاه بلکه راهی برای بالابردن مشتری در هر صنعت و حرفه است.

 

 

مشخصات و امکانات دستگاه پرینتر سه بعدی شکلات Choc creator 2

 

 

 

گالری تصاویر مربوط به پرینتر سه بعدی شکلات Choc creator 2