• اصفهان - شهرک صنعتی امیرکبیر - خیابان عطاالملک - فاز 1 - شماره 654
  • 03133878952

ساخت قطعات و تجهیزات استراتژیک صنایع نفت

استفاده از به روزترین چاپگرهای سه بعدی

پیشرو در خدمات فنی مهندسی


ما چه کسانی هستیم

درباره شرکت

شرکت پایدار تجهیز پارسیان ،.P.T.P co، در زمینه ساخت، تهیه وتامین انواع قطعات و تجهیزات صنعتی و همچنین روانکارهای مورد نیاز صنایع مختلف، با تشکیل تیم فنی و مهندسی از متخصصان مجرب فعالیت مینماید.

شرکت در ابتدا فعالیت خود را در زمینه، مهندسی معکوس و ساخت قطعات ، مجموعه های مختلف صنعتی شروع نمود سپس در کنار ارائه خدمات مهندسی ، با تامین انواع روانکارهای مورد نیاز ، صنایع مختلف کشور در این راستا نیز  فعالیت خود را گسترش داده و با توجه به امکانات موجود و تجارب حاصل شده در سالهای اخیر، صنایع مهمی از جمله نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع نیروگاهی ، غذائی و شیمیائی در لیست مشتریان این شرکت قرار گرفته اند.

این شرکت با توجه به تجارب ارزشمند کارشناسان خود و همچنین استفاده از امکانات پیشرفته و به روز نرم افزاری و سخت افزاری موجود در کارگاهها و مجموعه های همکار و زیر گروه خود در راستای اجرای پروژه های مختلف صنعتی گام برداشته و همچنین با توجه به پیچیدگیهای تامین مواد اولیه مورد نیاز و همینطور در پاسخگوئی به نیازهای مختلف صنایع کشوردر زمینه  قطعات، تجهیزات و روانکارهای خاص صنعتی، اقدام به توسعه بخش بازرگانی خود  نموده است.

هم اکنون با هدف افزایش ارائه خدمات به صنایع با تولید  کنندگان  و سازندگان  معتبر خارجی همکاری جدی مینماید و با تکیه بر تحقیقات بازار، مهندسی معکوس ، ارتقای فن آوری  و مدیریت کیفیت در طراحی ساخت، و ارائه خدمات بازرگانی، شرکت پایدار تجهیز پارسیان همراه با شرکتها و سازندگان وابسته و همکارخود، برنامه های توسعه خود را با جدیت برای آبادانی ایران عزیز دنبال مینماید.

شركت در يك نگاه

شرکت پایدار تجهیز پارسیان در زمینه ساخت، تهیه وتامین انواع قطعات و تجهیزات صنعتی و همچنین روانکارهای مورد نیاز صنایع مختلف، با تشکیل تیم فنی و مهندسی از متخصصان مجرب فعالیت مینماید.

شرکت در ابتدا فعالیت خود را در زمینه، مهندسی معکوس و ساخت قطعات ، مجموعه های مختلف صنعتی شروع نمود سپس در کنار ارائه خدمات مهندسی ، با تامین انواع روانکارهای مورد نیاز ، صنایع مختلف کشور در این راستا نیز  فعالیت خود را گسترش داده و با توجه به امکانات موجود و تجارب حاصل شده در سالهای اخیر، صنایع مهمی از جمله نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع نیروگاهی ، غذائی و شیمیائی در لیست مشتریان این شرکت قرار گرفته اند

این شرکت با توجه به تجارب ارزشمند کارشناسان خود و همچنین استفاده از امکانات پیشرفته و به روز نرم افزاری و سخت افزاری موجود در کارگاهها و مجموعه های همکار و زیر گروه خود در راستای اجرای پروژه های مختلف صنعتی گام برداشته و همچنین با توجه به پیچیدگیهای تامین مواد اولیه مورد نیاز و همینطور در پاسخگوئی به نیازهای مختلف صنایع کشوردر زمینه  قطعات، تجهیزات و روانکارهای خاص صنعتی، اقدام به توسعه بخش بازرگانی خود  نموده است

هم اکنون با هدف افزایش ارائه خدمات به صنایع با تولید  کنندگان  و سازندگان  معتبر خارجی همکاری جدی مینماید و با تکیه بر تحقیقات بازار، مهندسی معکوس ، ارتقای فن آوری  و مدیریت کیفیت در طراحی ساخت، و ارائه خدمات بازرگانی، شرکت پایدار تجهیز پارسیان همراه با شرکتها و سازندگان وابسته و همکارخود، برنامه های توسعه خود را با جدیت برای آبادانی ایران عزیز دنبال مینماید

منشور اخلاقی شرکت

ما كاركنان شركت پایدار تجهیز پارسیان به عنوان بخشی از جامعه صنعتی كشور عزیزمان ایران كه در عرصه مهندسی و بازرگانی فعالیت می نماییم، با علم به اینكه حداكثر بهره برداری بهینه از سرمایه های موجود و توسعه آن در شركت پایدار تجهیز پارسیان در بهبود كیفیت موثر است، بدینوسیله خود را به بهترین رفتار اخلاقی و حرفه ای زیرملزم می نماییم :

وظیفه خود می دانیم كه در تعاملات خود اخلاق را اصل قرارداده و صرف نظر از همه تفاوتها با انصاف، عدالت و احترام با همكاران و ذینفعان رفتار مینماییم.
به قوانین، مقررات و الزامات ایمنی، بهداشتی و زیست محیطی پایبند بوده و از عوامل و فعالیتهایی كه ممكن است جامعه یا محیط را به خطر بیفكند پرهیز می نماییم.
در بیان ادعاها و یا برآوردهایمان، صادق و واقع بین بوده و به انجام تعهداتمان وفادار خواهیم بود .
به اصول سه گانه نظامهای مدیریت كیفیت یعنی بهبود مستمر، مشاركت كاركنان و رضایت مشتری پایبند بوده و در جهت ارتقاء آن كوشا هستیم .
همواره در جهت افزایش آموخته ها، بهبود نگرش و پرورش مهارتهای خویش می كوشیم و در همه زمینه ها خلاقیت و نوآوری را سرلوحه اندیشه خود قرار می دهیم، پذیرای نقد صادقانه بوده، خطاهایمان را می پذیریم و در اصلاح آنها می كوشیم .
همواره كوشش می كنیم احساس مسئولیت، حسن نیت و تعهد كاری را در انجام وظایف خود نسبت به اهداف و خط مشی سازمان، همكاران و ذینفعان حفظ نماییم و آنرا ارتقاء بخشیم .
با تلاش پیوسته توانایی و شایستگی کاری خود را ارتقاء می دهیم و با آگاهی کامل از دانش لازم و تکیه بر تجربیات وظایف محوله را می پذیریم.
رازداری و امانت داری را در انجام وظائف و مسئولیتهای محوله تکلیف و وظیفه خود می دانیم.
با تکیه بر اصل مشتری مداری و در جهت پاسخگویی مناسب به مشتری، شنونده ای صبور و راهنمایی دقیق و امید بخش هستیم.
همیاران و همکاران را در اجراء این منشور اخلاقی یاری می رسانیم و ازآنها در پیروی از این منشور حمایت می كنیم .