• اصفهان - شهرک صنعتی امیرکبیر - خیابان عطاالملک - فاز 1 - شماره 654
  • 03133878952

ساخت قطعات و تجهیزات استراتژیک صنایع نفت

استفاده از به روزترین چاپگرهای سه بعدی

پیشرو در خدمات فنی مهندسی


معرفی عیب یاب هوشمند خودرو به نام FIXD

ژانویه 13, 2020

ارسال شده توسط عرفان

دسته بندی اخبار تکنولوژی, مقالات

عیب یاب خودرو FIXD وسیله جدیدی است که فورا ماشین شما را عیب یابی کرده و شما را راهنمایی میکند که مشکل اورژانسی هست یا خیر و چگونه میتوانید آن را بر طرف کنید.

آیا تا به حال برای تعویض روغن به تعمیرگاه رفته اید، فقط برای اینکه مکانیک به شما بگوید که آیا نیاز به تعویض روغن دارید یا خیر؟ یا اینکه چراغ مرموز “check engine” روشن شود و بدانید که اگر پیش تعمیرکار بروید لیست بلند بالای گران قیمتی از قطعاتی که باید درست کند به شما میدهد. متاسفانه مکانیکها با توجه به عدم اطلاعات کافی مردم از تعمیر و نگهداری خودرو، میدانند که سوء استفاده از آنها آسان است.

معرفی:

سه مهندس از آتلانتا، آمریکا از دیدن دوستان و خانواده خود که از تعمیرگاهها استفاده می‌کردند خسته شده بودند، بنابراین تصمیم گرفتند کاری در این باره انجام دهند. آنها این وسیله جدید ارزان قیمت را ایجاد کردند که به درگاه OBD اتومبیل شما  وصل می شود – همان درگاهی که مکانیک از آن استفاده می کند تا بفهمد ماشین شما چه مشکلی دارد.

همه اتومبیلهای خارجی ساخت 1996 به بعد ضرورتا دارای این پورت میباشند.

مراحل استفاده از عیب یاب خودرو FIXD

  1. به درگاه اتومبیل وصل کنید

  2. با تلفن همراهتان همگام سازی کنید

  3. فورا دست به کار شوید و مشکلات را پاکسازی کنید

عیب یاب خودرو FIXD

بر اسا مدل ماشین و سال ساخت FIXD اطلاعاتی راجع به وضعیت کلی اتومبیل و روغن را بررسی کرده و لوازم مورد نیاز نگهداری خودرو را روی صفحه موبایل ارسال میکند.

هم اکنون شما قادر خواهید بود که به مکانیک بگویید که ماشینتان دقیقا چه مشکلی دارد .

بهترین راه برای جلوگیری از خراب شدن خودرو، سرویس و نگهداری به موقع و طبق پیشنهاد سازنده آن است. به همین دلیل جدول زمانی نگهداری FIXD یکی دیگر از ویژگیهای عالی است.

اکنون که همه چیز عالی به نظر میرسد، قیمت آن چقدر است؟

با این همه مزیت که FIXD دارد حتما فکر میکنید که قیمتی چند صد دلاری دارد، درست است؟ اما این وسیله تنها 59 دلار قیمت دارد و بسیار مقرون به صرفه است.

 

 


اشتراک گذاری