• اصفهان - شهرک صنعتی امیرکبیر - خیابان عطاالملک - فاز 1 - شماره 654
  • 03133878952

ساخت قطعات و تجهیزات استراتژیک صنایع نفت

استفاده از به روزترین چاپگرهای سه بعدی

پیشرو در خدمات فنی مهندسی


چاپ 3بعدی Glow Box، پنجره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای به ذهن مصنوعی

ژانویه 25, 2020

ارسال شده توسط عرفان

دسته بندی پرینتر سه بعدی, مقالات

Glow Box  یک شیء ترکیبی پرینت سه بعدی است که با نمایش تصویری در زمان واقعی از یک شبکه عصبی به هنگام کار برای حل مشکلات ، زندگی را به داخل جسم القا می کند. این تاسیسات از ذات ارگانیک الگوریتم شبکه عصبی بهره برداری میکند و این را با توانایی تقریبا جادویی جسم فیزیکی ترکیب می‌کند تا بدون ب روشن شود. نتیجه ، چیزی است که باعث تمایز بین واقعیت و مجاز است که بیننده را مجبور به زیر سوال بردن این تمایز می کند.

مکعب Glow Box خود به صورت الگوریتمی طراحی و سپس با استفاده از پرینتر سه بعدی Stratasys Polyget ساخته شد. مکعب دارای ابعاد 6*6*6 است و در ماده‌ای کاملا نوری (Vero Clear) چاپ میشود که ساختار داخلی را مشخص کند. در داخل دیواره های جسم ، یک ماتریس از مجراهای منحنی برای اتصال سطح زیرین مکعب به نمای جلوی جسم وجود دارد. این مجراها هزاران رشته فیبر نوری را نگه می دارد که نور را از زیر آن هدایت می کند تا از قسمت جلوی آن ساطع شود. این به اشیاء آنالوگ این امکان را میدهد که زمانی که عکس یا انیمیشنی در زیر مکعب قرار دارد، به عنوان نمایشگر عمل کنند.

این پروژه دو پروژه اصلی را با هم ترکیب کرده ‌است که به تنهایی توسط دو هنرمند ایجاد شده‌اند. این پروژه‌ها مطالعات مسیر نور توسط Yeseul Song و مطالعات فضایی راه حل توسط Michael Simpson است.

منبع : .3ders.org

glow box


اشتراک گذاری