• اصفهان - شهرک صنعتی امیرکبیر - خیابان عطاالملک - فاز 1 - شماره 654
  • 03133878952

ساخت قطعات و تجهیزات استراتژیک صنایع نفت

استفاده از به روزترین چاپگرهای سه بعدی

پیشرو در خدمات فنی مهندسی


دندانپزشکی دیجیتال با کمک فناوری چاپ سه بعدی

ژوئن 26, 2019

ارسال شده توسط عرفان

دسته بندی پرینتر سه بعدی

دندانپزشکی دیجیتال توسط فناوری پرینتر سه بعدی ، تبدیل سطوح جدیدی از عملکرد بالینی، راندمان گردش کار و اتوماسیون کاری شده است که مدل کاری دندانپزشکان را تغییر می دهد و البته بیماران هم درد کمتری حس می کنند و هم وقتشان از بین نمی رود.

دندانپزشکی دیجیتال در حال تغییر شکل صنعت دندانپزشکی است، زیرا اسکنرهای سه بعدی دهانی، نرم افزار ها و مهمترین قسمت یعنی مواد اولیه خاضی که توسط پرینتر سه بعدی در این جریان جدید گرد هم می آیند و این روش نوین را انجام شدنی می کنند.
فناوری تولید افزایشی با تاثیر بسیار عمیقی که بر روی همه صنایع گذارده است باعث شده شرکتهای بزرکی همچون 3D Systems   طیف گسترده ای از پرینتر های سه بعدی را فن آوری های بالینی معتبر و مواد اولیه کاربردی ارائه دهند که عامل مهمی شده است تا دندانپزشکان و لابراتوار های دندانپزشکی و حتی دندانسازی ها، با در اختیار گرفتن فناوری تولید افزایشی و وسایل جانبی آن، دقت ، سرعت ، و بهره وری را در کار خود چند برابر کنند و همچنین مشتریان آنها با لبخند از در خارج شوند.

برنامه های کاربردی دندانپزشکی دیجیتال که شرکتهای بزرگ پس از سالها پژوهش و تحقیقات تخصصی،  برای پروتز دندانی، ارتودنسی، ایمپلنتولوژی و دندان مصنوعی ارائه داده اند تولید این محصولات توسط پرینتر سه بعدی در مقیاس واقعی می باشد
اولین پلت فرم پرینتر سه بعدی که مقیاس پذیر می باشد و به طور کاملا یکپارچه و با سرعت فوق العاده سریع  15x کار می کند که می تواند تا 20٪ هزینه های قطعات مصرفی را کاهش دهد.

 

دندانپزشکی دیجیتال

تاخیر تولید دندان و جا گذاری آنها، دیگر خاطره ای در تاریخ می باشد .

فناوری تولید افزایشی با پرینترهای سه بعدی مختلفش که برای هر تخصصی تعریف شده اند ، راه حل های دقیق و متنوعی را در محدوده مواد تولیدی برای تحویل فوری بدون هزینه ها و تاخیر ابزار فراهم می کنند. با انعطاف در طراحی سه بعدی دیجیتال که امکان به روز رسانی در هر زمان را فراهم می کند،

فناوری پرینتر سه بعدی از معادله ای برای قرار دادن قطعات در دهان با افزایش بهره وری، دوام، تکرارپذیری و هزینه کلی هزینه عملیاتی پایین ، عملیاتی می کند.

پرینتر های سه بعدی بر اساس نیازهای سفارشی تولید سه بعدی را انجام می دهند و دقیقا بر اساس اندازه های اعلامی توسط اسکنر سه بعدی با دقت میلی میکرون تولید سه بعدی را انجام می دهند و این مدل سفارشی سازی شده عاملی برای راحتی و سادگی برای مصرف کننده می باشد.


اشتراک گذاری